fbpx
Вијести, Спорт, Фудбал

Сарајево побиједило Вележ резултатом 2:1

Off 6

Фудбалери Сарајева вечерас су на стадиону Асим Ферхатовић-Хасе угостили Вележ у сусрету шестог кола Премијер лиге БиХ и побиједили резултатом 2:1.

Иако су играли по невремену, оба клуба имала су изузетну подршку навијача. У 26. минути гости стижу до вођства. Брандао шутира са дистанце из наизглед безопасне ситуације, а Ковачевић, умјесто да ухвати лопту, скреће је у своју мрежу.

На самом почетку другог полувремена Сарајево голом Шербечића долази до изједначења, а већ у 61. минути Харис Ханџић одличним ударцем затресао је мрежу гостију и повисио на 2:1.

Ово је трећа узастопна побједа Сарајева и клуб је тренутно на првом мјесто табеле с два бода више од Жељезничара. Вележ остаје на претпосљедњој позицији.