fbpx
Фудбал

Квалификације за ЛШ: Без побједника у дуелу Црвена звезда-Копенхаген

Off 9
Beograd, Srbija - 6. august 2019: Prva utakmica 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka između Crvene zvezde i FC Kopenhagena igra se na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu. ( Miloš Miškov - Anadolu Agency )

Фудбалери Црвене звезде су на стадиону Рајко Митић у Београду одиграли неријешено 1:1 (1:0) против Копенхагена у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона.

Одличну игру у првом полувремену “црвено-бијели“ крунисали су водећим голом у 44. минути, а стријелац је био Милан Павков. Ипак, у наставку дански клуб је заиграо нешто боље и у завршници сусрета успио стићи до пенала. Јонас Олдер Wинд у 83. минути је био сигуран са бијеле тачке за коначних 1:1.

Раније током дана одиграна су још четири дуела трећег кола квалификација, а постигнути су сљедећи резултати: АПОЕЛ – Карабаг 1:2, ПАОК – Ајакс 2:2, Динамо Загреб – Ференцварос 1:1 и Клуб Бриж – Динамо Кијев 1:0.

У сриједу увечер на програму је још пет сусрета у којима се састају: Краснодар – Порто, Басаксехир – Олимпијакос, Базел – ЛАСК Линз, Клуж – Селтик, Марибор – Розенборг.

Реванш сусрети трећег кола квалификација за Лигу шампиона играће се 13. аугуста.

Извор: Анадолија (АА)