fbpx
Nogomet

Remi Sitija i Totenhema, VAR poništio gol Žezusa

Off 16

Fudbaleri Mančester sitija i Totenhema odigrali su danas neriješeno 2:2, u derbi meču drugog kola engleske Premijer lige.

Siti je poveo u 20. minutu golom Rahima Sterlinga, na asistenciju Kevina de Brujnea, ali je samo tri minuta kasnije izjednačenje Totenhemu donio Erik Lamela.

Nakon još jedne asistencije De Brujnea, Serhio Aguero je u 35. minutu donio novu prednost Sitiju, da bi na na 2:2 izjednačio Lukas Moura u 56. minutu.

Gabrijel Žezus je u 92. minutu treći put na utakmici donio prednost Sitiju, ali je sudija Majkl Oliver poništio taj pogodak nakon konsultacija sa VAR tehnologijom pošto je Laport igrao rukom.

Oba tima nakon ovog meča imaju po četiri osvojena boda.

Fudbaleri Sitija u narednom kolu gostuju Bornmutu, dok Totenhem dočekuje Njukasl.