fbpx
BiH, Ostali sportovi, Vijesti

Džudisti Miletić i Vujičić juniorski prvaci Balkana

Off 33

Drugog dana Prvenstva Balkana za juniore i juniorke u džudou, koje se održava u Zvorniku, reprezentativci Bosne i Hercegovine Toni Miletić i Vasilije Vujičić osvojili su zlatne medalje u težinskim kategorijama do 90 i + 100 kg.

Na ovaj način na Balkanskom prvenstvu U 21, Judo tim osvojio je ukupno pet zlatnih medalja, s jučerašnja tri zlata koje su osvojili Anđela Samardžić, Mila Petrović i Vuk Elez, saopšteno je iz Judo saveza BiH.

Uspješni su bili i Danica Jurić koja je zauzela drugo mjesto, Igor Vračar takođe drugo, te Amsal Šorlija, Teodora Božović, Sara Marić i Josipa Brvenik sa trećim mjestom. Juče su Božidar Vučurević i Igor Đurica takmičenje završili na drugom, odnosno na trećem mjestu.